top of page
IMG_3395_edited.jpg

Merhaba

Ben Elif Tekin. Bu eğitim programında pilates egzersizleriyle ilgili bütün bilgileri yıllardır aldığım eğitimler, okuduğum kitaplar ve tecrübelerimle senin için derleyip toparladım. Bu yolda elimden geldiğince yanında olacağımdan ve bütün sorularına cevap olacağımdan hiç şüphen olmasın. Benimle ilgili detaylı bilgiye aşağıdan ulaşabilirsin. Aramıza hoşgeldin :)

  • LinkedIn
  • Instagram

Elif Tekin

19.06.1991 doğumluyum.  İlkokulu Eczacıbaşı İ.Ö.O 'nda okudum. İlk spor maceram anasınıfında bale ve halk oyunları ile başladı. 1 yıl bale yaptım ve 6 yıl halk oyunları oynadım. Ortaokulda voleybol takımına libero olarak seçilmekle başladı asıl spor maceram. Aynı zamanda koşmayı çok sevdiğim için okulda düzenlenen ve bölgelere sıçrayacak olan koşu takımı seçmelerine katıldım ancak hüsranla sonuçlandı çünkü astım hastasıydım ilaç kullanıyordum ve elemelerde sonlara kalamadım. Ancak koşmak hep bir yanımda benim için bir özlemdi. Daha sonra 3 yıl boyunca voleybol ile devam ettim.

İMKB Anadolu Meslek Lise'sini kazandıktan sonra spor benim için sadece sokakta oynadığım voleybol ve futbol ile kaldı :) Sınıfın spor dalı başkanı olarak yine sadece spor derslerinde öncü oluyordum.
Lise bittikten sonra staj yaptığım yerde oturarak çalışmanın bana uygun olmadığını anldıktan sonra meslek araştırmalarına girdim ve BESYO'nun varlığından haberdar oldum. BESYO hazırlık kursu buldum ve antrenmanlarına katılmak için yanlarına gittim. Burhan Felek Atletizm pistinde onlarla koşmaya çalıştım ancak 100m bitmeden kendimi nefes alamadığım için yere attım. Ailem bu durumumdan dolayı devam etmemi istemediler ama ben yapacağıma inandığım için kursa kayıt olup antrenmanlara katıldım. Her şey iyi gidiyordu ve ben nefes alabiliyordum :) Sakarya BESYO, Marmara BESYO ve İStanbul Üniversiyesi BESYO' nun sınavlarına girdim. İstanbul Üniversitesi parkur sınavını 3 salise parkuru geç bitirdiğim için kaybettim. 2. senemde yeniden deneme kararı aldım. Hem işe girdim hem üniversite sınavına hazırlanıyordum hem de antrenmanlara katılıyordum. Ve 2010 yılında İstanbul Üniversitesi'ni kazandığımda maceram başlamış oldu. Şuan da 5 yıldır kendi stüdyomda ders vermekteyim ve 4 yıl boyunca da bir koşu grubu koçluğu ve kurucu üyeliği yaptım. Pilatesin dışında koşamayan birisi olarak artık hem koşuyor hem de koşturuyorum :)

 

Eğitimlerimle ilgili bilgiye web sitemizdeki eğitmenlerimiz kısmından ulaşabilirsiniz.

2010  Bakırköy Titanic Otel - Fitness Trainer - Part Time

2011  - 2013 Decathlon - Müşteri İlişkileri Eğitmeni / Danışma - Part Time
2013 Radisson Otel - Fitness / Pilates / Zumba Eğitmeni / Part Time
2013 Mevlana Kapı Zihinsel Engelliler İş Okulu / Beden Eğitmi Öğretmeni - Part Time
2013 Fatih İşitme Engelliler Meslek Lisesi / Beden Eğitmi Öğretmeni - Part Time
2014 UPS Spor ve Kültür Kulübü - Yönetici Asistanı 
2014 Decathlon - Departman Müdürü

2016 Mars Athletic Club MAcfit -  Personal Trainer / Zumba / Pilates 

2016 Studio Pilates'm - Pilates Eğitmeni

2017 Elf Pilates - Stüdyo Sahibi

İletişim

  • mail
  • kisspng-vector-graphics-logo-telephone-call-smartphone-phone-call-telephone-ringing-talk-a

05436271463

bottom of page